Ubdates

Sel na 9.Místě v Karaoketexty

7. listopadu 2010 v 17:39 | Kačííss
Sel se umístila na krásném 9. místě, ale může být ještě víš =)) stačí hlasovat, každou hodinu =)) ale musíš být registrovaná, asi se registruju abych ji mohla hlasovat =)) pokud budeš kopírovat... jedině se zdrojem!
fans-selena.blog.cz

Selena and Justin Bieber together?

7. listopadu 2010 v 17:19 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
Objevila se informace že Sel a Justin byli spatřeni v Kalifornii, prej jedli jogurt a pečivo, a prej jeden svědek uvedl že když odcházeli tak že Sel chytla Justina za ruku. No ještě aby spolu chodili :D:D ale je mi to divné, Sel sama řekla že jsou kamarádi a že ho bere jako mladšího bráchu =))  a kdyby spolu chodili tak já nechci, nemám ho ráda...

Noah Cyrus in Wizards of Waverly Place?

18. října 2010 v 15:49 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
To, že se společností Disney skončila Miley Cyrus, ještě nemusí nutně znamenat, že to udělá celá její rodina. Noah Cyrus, mladší sestra Miley, byla totiž nedávno viděna v natáčecích studiích Disneyho a podle dostupných informací tam zkoušela roli pro jeden z dílů seriálu Kouzelníci z Waverly. Máte Noah rádi a přáli byste si, aby kráčela ve šlépějích Miley a pracovala pro Disneyho?

Já ji tam nechci :D:D myslím si že na její věk se chová až moc dospěle atd. nechci jí tam :D:D chcete jí tam?

Selena - Buy clothes from a video clip ''A Year Without Rain "

18. října 2010 v 15:05 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
Sel v aukci právě nabízí šaty z videoklipu ''A Year Without Rain ". Všechny peníze pak půjdou pomáhat protože je získá od Seleny organizace UNICEF.
,,Jsou to krásné šaty a samozřejmě měly v klipu své důležité místo. Chtěli jsme, aby byly krásné a lehké. Dostala jsem na ně hodně kladných ohlasů, takže myslím, že by bylo bezva využít je pro charitu".
Aukce trvá až do 10. listopadu, takže pokud chcete nosit na svém těle to, co Selena, neváhejte a navštivte CharityBuzz.com, kde se můžete zapojit!

Myslím že Sel je hodná že je nabízí a že peníze půjdou na charitu =))

Selena - A new photo from the filming wizards of Waverly Place

18. října 2010 v 14:58 | Kačííss
Objevila jsem fotku ze 4.série Kouzelníků =)) je tam Sel,Joey King a Bailee Madison (Most do země Terabithia)...fotek je více,ale tyto přidám později... a řiká se že Joey by měla hrát taky v Kouzelnikách...bylo by to super =))
fans-selena.blog.cz

Kouzelníci z Waverly v Polštině :D:D

10. října 2010 v 17:31 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
Dneska jsem byla u babičky a jak jsem byla u babičky tak jsem přepínala televizu až tam byl kanál v polštině a dávali tam Kouzelníky :D:D tak jsem se chvíli dívala páč taťka s dědou na to čuměly že tomu nerozumí a že si to oni přepnou :D:D já tomu jen trochu rozuměla :D:D a byl to díl jak Alex proměnila toho beďara za mluvicího :D:D

Selena - Interview, By Me

5. října 2010 v 16:09 | Kačííss
Mám pro vás tady ten rozhovor který jsem dělala sama...!! Nekopíruj a pokud budeš kopírovat jedině se zdrojem...!! Jestly ho někde uvidím beze zdroje tak hned hlásím...!!
Rozhovor v celým článku...

Nové Bravo...

30. září 2010 v 15:18 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
V bravu se objevila Sel dneska to vychází a mě se ségrou mamka kupuje bravo,bravo girl atd. a ještě myslím že top dívku už ho mám i přečtený a je tam s ní rozhovor zkusím ho najít a jinak ho přepíšu =)) ale to kldyžtak později =))

Selena nemá Řidičák?

24. srpna 2010 v 11:47 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
Doslechla jsem se že Sel nemá řidický průkaz...ale já si myslela že ho má...prej ho nezvládla... a prej si ho chce udělat a když ho nezvládla to znamená že na něm teda byla =)) No to je divné...ale přeju ji pokud ho enmá aby si ho udělala =))

Wizards Of Waverly Place 4 Seanson is Official

2. srpna 2010 v 19:21 | Kačííss
fans-selena.blog.cz
Jake T. Austin napsal na svůj twitter že zítra natáčí 4 řadu kozelníků...Už se na ni těším =)) a to při tom ani neskončila 3 řada a už natáčí 4 =))) to je prostě skvělé ♥♥ už se nemůžu dočkat ♥♥

Toto napsal: Objednávám si něaké Famiglia, než odletím do Los Angeles. Zítra začínáme 4.serii!
 
 

Reklama